Kontakt

Bełchatów
ul. Fryzego 15

Telefon:  +48 605 136 651

Uwieczniamy wspomnienia

Witam na mojej stronie. Nazywam się Daniel - Wasz fotograf ślubny. Ślub, wesele, komunia czy chrzest są to szczególne momenty w życiu każdego z nas. Tylko raz przygotowujemy się do ślubu czy Chrztu Św naszego dziecka. Twarz to lustro emocji, które towarzyszą nam każdego dnia, szczególne podczas przygotowań do własnego ślubu - czesanie, malowanie czy zdjęcia w kościele to szczególna okazja dla mnie, aby uchwycić te emocje. Jest to wyjątkowa pamiątka na całe życie, do której wracamy bardzo często. Zapraszam Państwa do obejrzenia mojej galerii oraz zapoznania się z moją ofertą, którą można komponować dowolnie według własnych potrzeb. Swoje usługi jako fotograf realizuję na terenie miasta Bełchatowa, Warszawy, Piotrkowa Tryb., Łodzi, Częstochowy, Wrocławia, Radomska. Na specjalne życzenie dojadę również do wielu innych miast na terenie Polski.

OFERTA

 O MNIE - Twój Fotograf Bełchatów

Ukończyłem studia o kierunku Politologia. Jestem mężem Marty i tatą Bartosza. Fotografią zajmuję się od zawsze to moja pasja życia, zawodowo od 2012 roku. Dlaczego fotografia ślubna? Uwielbiam fotografować ludzkie twarze, praca z ludźmi sprawia mi ogromną satysfakcję. Podczas robienia zdjęć zawsze jestem naładowany pozytywną energią, czuję się jakbym robił swój pierwszy reportaż w życiu. A przecież wykonałem ich już setki na terenie całej Polski. Posiadam kurs liturgiczny Archidiecezji Łódzkiej, który uprawnia mnie do wykonywania zdjęć w miejscach sakralnych. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, zależy mi, aby moje prace Państwa zachwyciły i zatrzymały te ulotne chwile na zawsze. Pracuję profesjonalnymi aparatami firmy Nikon oraz obiektywami najlepszymi w tym systemie.

Co mogę zaoferować? Przede wszystkim wykonuję reportaże ślubne, chrztu, komunijne, plenerowe oraz zdjęcia reklamowo-firmowe.

Swoje usługi jako fotograf realizuję na terenie miast: Bełchatów, Warszawa, Piotrków Tryb., Łódź, Częstochowa, Wrocław, Radomsko. Na specjalne życzenie dojadę również do wielu innych miast na terenie Polski.