Kontakt

Bełchatów
ul. Fryzego 15

Telefon:  +48 605 136 651

 O MNIE - Twój Fotograf Bełchatów

Ukończyłem studia o kierunku Politologia. Jestem mężem Marty i tatą Bartosza. Fotografią zajmuję się od zawsze to moja pasja życia, zawodowo od 2012 roku. Dlaczego fotografia ślubna? Uwielbiam fotografować ludzkie twarze, praca z ludźmi sprawia mi ogromną satysfakcję. Podczas robienia zdjęć zawsze jestem naładowany pozytywną energią, czuję się jakbym robił swój pierwszy reportaż w życiu. A przecież wykonałem ich już setki na terenie całej Polski. Posiadam kurs liturgiczny Archidiecezji Łódzkiej, który uprawnia mnie do wykonywania zdjęć w miejscach sakralnych. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, zależy mi, aby moje prace Państwa zachwyciły i zatrzymały te ulotne chwile na zawsze. Pracuję profesjonalnymi aparatami firmy Nikon oraz obiektywami najlepszymi w tym systemie.

Co mogę zaoferować? Przede wszystkim wykonuję reportaże ślubne, chrztu, komunijne, plenerowe oraz zdjęcia reklamowo-firmowe.

Swoje usługi jako fotograf realizuję na terenie miast: Bełchatów, Warszawa, Piotrków Tryb., Łódź, Częstochowa, Wrocław, Radomsko. Na specjalne życzenie dojadę również do wielu innych miast na terenie Polski.